Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: MisAdmin » 25 maja 2017, o 20:37

Obrazek
Witajcie!

Mamy dla Was ekscytujące wieści! Jak już wiecie, kilka miesięcy temu uruchomiliśmy
Czat Areny Mody. Chcemy teraz wprowadzić kilka zmian.

Stworzyliśmy specjalne pokoje dla klubów oraz przyjęć zaręczynowych. Oznacza to,
że istniejące czaty klubowe na stronie klubu oraz czaty przyjęć zostaną usunięte z gry.
Nie martwcie się, bo pokoje dla klubów będą prywatne i tylko dla członków klubu.
Tak samo będzie z czatem przyjęcia - tylko dla uczestników.

Pamiętajcie, że tych pokoi nie będzie można usunąć ani zmienić ich nazwy.

Uwaga! Stare foldery wiadomości "Prywatnych" i "Wysłanych" zostaną usunięte.

Bawcie się dobrze w nowych pokojach czatu!

Pozdrawiamy,
Zespół Areny Mody

Awatar użytkownika
ivy78
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 12:33

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: ivy78 » 2 cze 2017, o 15:59

Może i znajdą się osoby dla których ta nowa opcja będzie ekscytująca! Ja do nich nie należę. Podobało mi się tak jak było wcześniej, wchodziłam do klubu i miałam wszystko jak na dłoni. Teraz, żeby coś napisać muszę rozwijać jakiś czat na pół strony. Osobiście nie podobał mi się ten nowy czat od samego początku i bardzo rzadko tam zaglądałam. PW - wcześniej widziałam do kogo piszę, teraz wystarczy, że pomylę jedną literkę w czyimś nicku i wiadomość pójdzie nie tam gdzie trzeba :(
Może to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem... na dzień dzisiejszy jestem zła i rozczarowana takim 'ulepszeniem'.
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 2 cze 2017, o 16:11

Mnie najbardziej denerwuje przeniesienie PW na ten udziwniony czat. Nie wyobrażam sobie otrzymywać xxx wiadomości ze spamem dziennie właśnie tam. Jestem przed przyjęciem zaręczynowym. I szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie odbierania próśb o zaproszenia na PW czata.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Amantis » 2 cze 2017, o 16:27

Nie podoba mi sie i nie odpowiada mi ta zmiana.
Nie bede prawic dlugich litani co,jak i dlaczego.Kolezanki na gorze napisaly wszystko.
Teraz dodatkowo czesc osob z czata zwyczajnie odpadnie bo na telefonie nie da sie grac i siedziec na czacie.
Jestem stanowczo na NIE

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 2 cze 2017, o 16:32

O właśnie! zamiast bawić się w nieudolne poprawianie systemu wiadomości i czatu zajęli by się optymalizacją tego co jest i przystosowali czat na potrzeby graczek bawiących się na telefonie. Osobiście korzystam wyłącznie z komputera, ale wiem jak ciężko jest na telefonie, bo próbowałam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: YF98 » 2 cze 2017, o 16:57

Nie i jeszcze raz nie.
Wyżej podano argumenty, dlaczego użytkowniczki są na nie, ale wiem, że Administracja nie weźmie tych argumentów pod uwagę, więc napiszę takie, które przekonają Administrację:
Czat jest opcją testową, która nie spodobała się wielu graczom, ale do tej pory była tak jakby "nieobowiązkowa". 100% Pań mogło żyć bez tego i komunikować się między sobą. Teraz przenieśli cały priv tam i stare wiadomości to tylko pojedynki, płatności i ogłoszenia. No może powiadomienia i klubowe jeszcze, ale to nie są najbardziej potrzebne graczom wiadomości.

Taka zmiana spowoduje zmniejszenie liczby graczy, ale nie wiem o ile. Odejdą głównie starzy gracze, którzy powodują duże zyski, po prostu kupują diamenty w dużych ilościach. Zapłacić można za reklamę, która przyciągnie wielu graczy, ale część po zadaniach odejdzie. Koniec dopływu darmowych diamentów - koniec gry. Część z tych nowych zostanie, ale "szkolenie" na "dobrego" gracza zajmie około pół roku, ale tylko jeśli jest to bardzo aktywny gracz. Jeśli będzie umiarkowanie aktywny to rok lub 2. 1 naprawdę doświadczony i aktywny gracz jest zdecydowanie lepszy do 10 początkujących graczy, którzy gry nie rozumieją, ale za wszelką cenę próbują ją zrozumieć. By wysiłki tych 10 graczy się opłaciły potrzeba mnóstwo czasu.
Początkujący gracz, który nie ogarnia gry, nie generuje ŻADNYCH zysków, bo NIE POTRAFI KUPOWAĆ DIAMENTÓW W OGÓLE.
Serio, nowi gracze nie rozumieją najbardziej oczywistych rzeczy.
Więc może by tak zostawić tych starych, którzy generują zyski, nie trzeba ich uczyć gracz, a nawet sami mogą uczyć tych nowych graczy? Nie, bo ci starzy odejdą ze względu na tę zmianę.
Nie popieram tego pomysłu.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Mayliee
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2014, o 21:44

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Mayliee » 2 cze 2017, o 18:13

Ta zmiana jest ekscytująca ? Pytam się dla kogo i pod jakim względem ? Jak dla mnie - gracza, ta zmiana jest żenująca, zniechęcająca do gry i utrudniająca współpracę i zgranie klubów. Organizatorzy i pomysłodawcy tej "ekscytującej" dla nich samych zmiany strzelili sobie samobója w pietę. Gra będzie teraz bardziej nudna i "bez życia". Tyle moich spostrzeżeń w tym "ekscytującym" dla samych pomysłodawców temacie. Z czasem w grze zawsze oczekujemy ułatwień a nie utrudnień i pogorszenia jakości gry ale co tam, jak widać zdanie grających jest nieważne. Ważne żeby autor tej zmiany, który nie wiadomo co miał na myśli był zadowolony z siebie, eh !

Awatar użytkownika
Sherisa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2016, o 20:46

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Sherisa » 2 cze 2017, o 18:31

Tak jak pisali wyżej, ta zmiana jest bez sensu. Dużo lepiej było wysłać normalną wiadomość niż "bujać się" z jakimś czatem. Mi w ogóle nie przypadło to do gustu. Mam nadzieję, że są jeszcze szanse na przywrócenie poprzednich wiadomości :)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Bezgraniczny » 2 cze 2017, o 19:12

Moje zdanie na ten temat wyraziłem w tym poście (nie tylko ja) klik :whistling:

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Nache » 2 cze 2017, o 21:28

Z masową utratą graczy to chyba odrobinkę przesadzacie... Tak samo jak i z tym, że nowi gracze nic nie ogarniają i nie potrafią kupować diamentów. Właśnie osobiście należę do tego grona nowych graczy i jakoś nie widzę w Arenie Mody nic skomplikowanego ;> Udało mi się nawet zakupić diamenty. Może przez przypadek?!

Co do czatu - zmiana kosmetyczna, a wywołała takie oburzenie :)
Nache
[CENZURA]

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Dissia » 2 cze 2017, o 21:46

Raczej nie przesadzamy, wiele osób jest znudzone ta grą bo się tu niewiele tak na prawdę dzieje, a taka akcja z przenoszeniem czegoś, co było dobre w miejsce jakiegoś totalnie badziewnego czatu tylko zniechęca bardziej ;) I mówię to sama po sobie, gram w AM długo i moja fascynacja tą grą minęła już dawno.
A co do twojego grania od niedawna to widać właśnie tutaj to co było pisane wcześniej, osoby nowe nie odczują tej zmiany i nie będzie to dla nich tak dotkliwe bo nie miały okazji przyzwyczaić się do starego systemu, który był o niebo lepszy ;) Dla osób grających już dłużej zmiana jest na prawdę uciążliwa i niewygodna, dla Ciebie tylko kosmetyczna.

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: MisAdmin » 2 cze 2017, o 23:13

Przeczytałem 20 ticketów w grze i "kilka" postów na forum. Przekazałem to do producentki, ale nie liczyłbym na zmianę czatu.

Zapewne będzie on zmieniany, usprawniany i dostosowywany do choćby wersji mobilnej. Mogę tylko przypuszczać, że założenie budowy jego było jedno: cała komunikacja w grze ma zostać przeniesiona na niego. Tak się stało dziś.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Katriel Tremaine » 2 cze 2017, o 23:16

Tego się właśnie spodziewałam. Te nowe czaty są przynajmniej zamknięte. Przydałoby się pozamykać na niechcianych przybyszów także te, które już są i gromadzą jakieś konkretne skupiska graczy. Mamy przecież prawo do prywatności? tylko dlaczego nie na czacie?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: Bezgraniczny » 3 cze 2017, o 07:04

Według mnie to było tak:
Zapłacili komuś, aby zrobił im ten czat, wprowadzili do gry, ale zainteresowanie nim jest mizerne.
Dlatego, aby na tym nie stracić zrobili nam psikusa i wrzucili tam wszystko co najczęściej używamy, aby było jakieś zainteresowanie i nie stracili na tym. Według mnie pomysł beznadziejny z ich strony, nawet nie pomyśleli o graczach.

Awatar użytkownika
OOFlawlessOO
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 20:49

Re: Czaty klubowe oraz z okazji imprezy zaręczynowej

Post autor: OOFlawlessOO » 3 cze 2017, o 07:42

Pewnie każdy z Was ma Facebooka, może i należycie do jakiś grup. Grupy dzielą się tam na otwarte, bodajże klikasz dołącz i już. Kolejne są zamknięte, czyli po naciśnięciu 'dołącz' automatycznie wysyłana jest prośba o dołączenie do adminów/moderatorów. Następnym rodzajem jest grupa tajna, nie widzimy jej dopóki ktoś z wewnątrz nas tam nie zaprosi. Moim skromnym zdaniem chat byłby do zaakceptowania jeżeli zostałby ulepszony o chociażby takie funkcje, że 'szef' chatu może ustalać jak można wejść do środka, ewentualnie żeby nie było Wam tak trudno poprostu żeby do chatu mogło się dostać tylko za zaproszeniem, powiedzmy, że jest on widoczny, ale aby wejść głębiej musi np. Nacisnąć 'dołącz' następnie prośba jest wysyłana do admina, prośba ta może się pojawiać w wiadomościach, w tym folderze co zaproszenia na przyjęcia. Myślę, że to już byłoby coś w dobrą stronę.
Miłego dnia

ODPOWIEDZ