Czat Areny Mody

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Czat Areny Mody

Post autor: MisAdmin » 22 mar 2017, o 19:57

Obrazek
Drogie Panie,

Po miesiącach ciężkiej pracy przedstawiamy Wam coś, co wiele osób sugerowało przez lata – Czat Areny Mody.
Dziś został on dodany w Arenie Mody. Nadal jest to wersja testowa, ale na tyle stabilna, że każda z Was może ją wypróbować i przekazać nam opinie na ten temat tego, co powinniśmy zmienić w nim.

Co możecie zrobić:
  • Każda z Was może utworzyć swój pokój (czat) i rozmawiać na nim ze znajomymi.
  • Każda z Was może dołączyć do różnych dyskusji i szukać osób o podobnych zainteresowaniach.
Twórcy pokoi mogą:
  • Wskazać moderatorów, którzy im pomogą.
  • Wyciszyć gracza w danym pokoju.
  • Zablokować gracza w danym pokoju.
Zadaniem moderatorów jest pomoc twórcom pokoi w administrowaniu nimi poprzez wyciszenie czy zablokowanie, jeżeli jest to konieczne.

Gracze mogą:
  • Zgłaszać obraźliwe wiadomości, które otrzymują na prywatne skrzynki.
  • Wyciszyć gracza, jeżeli nie chcą otrzymywać wiadomości od niego (po użyciu tej opcji nie zobaczysz już wiadomości od takiej osoby).
Życzymy miłej zabawy i mamy nadzieję, że zbudujemy jeszcze lepszą społeczność Areny Mody!

Nie zapominajcie, że czekamy na Wasze opinie. Prosimy o ich umieszczanie w tym wątku na forum.

Zespół Areny Mody

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Bezgraniczny » 23 mar 2017, o 11:27

Bardzo spodobała mi się nowa opcja w grze. ^^

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 23 mar 2017, o 11:58

Jak dla mnie kompletnie zbędna opcja. Miejmy nadzieję, że nie spowolni działania gry.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Czat Areny Mody

Post autor: valorie » 23 mar 2017, o 13:39

A jak dla mnie genialna opcja, będzie można na spokojnie pogadać z innymi użytkownikami, i nie trzeba będzie czekać na przyjęcie ;)
Obrazek

Liliana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:45

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Liliana » 23 mar 2017, o 14:46

Super to jest :) Nowych ludzi można poznać :) :thumbup:

Awatar użytkownika
hontsi
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2011, o 14:17
Lokalizacja: Zachodniopomorskie.

Re: Czat Areny Mody

Post autor: hontsi » 23 mar 2017, o 16:26

Wykonanie dopięte prawie na ostatni guzik, jednak przydałoby się kilka udogodnień:
- Ustawienie pokoju jako "Prywatny", dołączyć mogą jedynie osoby zaakceptowane przez Moderatora.
- Możliwość ustawienia statusu: Dostępny, Zaraz wracam, Niedostępny i/lub ikona statusu "Online" jak w klubie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Regelinda » 23 mar 2017, o 18:12

Podejrzałam kilkana czasów i widzę jedną wspólną rzecz: totalny bałagan. W tej chwili każdy może wchodzić gdzieś chce, pisać co chce, przeszkadzać wszystkim.5 osób zakłada czat, chcą w spokoju omówić jakąś sprawę, ale zanim zaczną na dobre , wchodzi z ciekawości jedna osoba, potem druga, zagląda następna i widzi znajomą. Zaczynają nowy temat, dochodzi następne 10 i sprawa oraz założyciele czata schodzą na dalszy plan, bo nowi rządzą.
Uważam że powinna być opcja czatu zamkniętego, prywatnego oraz otwartego dla bardziej towarzyskich.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Czat Areny Mody

Post autor: YF98 » 23 mar 2017, o 18:38

Przez pewne osoby, których nicków nie ujawniam, nie da się żyć.
Wchodzę na czat, świetna atmosfera, a ta ma jakieś wąty.
Wchodzę na drugi, też.
Chcę by operatorzy się za to wzięli, ale to średnio możliwe.
GENIALNY POMYSŁ, ALE WYSZŁO JAK WYSZŁO!
EDIT:
Ludzie! LWIA CZĘŚĆ ZNAJOMYCH W JEDNYM KLUBIE SIEDZI!
MACIE TAM CZAT, NA KTÓRYM NIE BĘDZIE OBCYCH.
POTEM OD ZNAJOMEJ Z KLUBU SIĘ DOWIADUJĘ, ŻE TYLKO ZE ZNAJOMYMI Z KLUBU GADA.
Czat klubowy można by ulepszyć, ale kto próbuje rozwiązywać problemy na publicznym?!
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Bezgraniczny » 23 mar 2017, o 19:08

Widzę, że ktoś za bardzo wczuwa się w grę :P

Awatar użytkownika
lea1
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2015, o 10:52

Re: Czat Areny Mody

Post autor: lea1 » 23 mar 2017, o 19:10

[CIACH]

Niestety, co zrobisz :P

Proszę nie cytować posta znajdującego się bezpośrednio nad Tobą. // Casandra

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Lady_Blair » 23 mar 2017, o 19:16

Opcja jak opcja... grunt, że wgl jest coś robione w celu uatrakcyjnienia gry.
Moja uwaga jest taka, że powinno się stworzyć możliwość tworzenia także chatów prywatnych. Pierwszy dzień tej nowości i już można się było przekonać, że mnóstwo jest niedorobionych osób, których celem jest wejść i narobić zamieszania obraźliwymi komentarzami czy spamem.
Chat prywatny to według mnie podstawa tej nowej opcji. Bez niego będzie ciągły chaos.
Jedna osoba mogłaby tworzyć pokój i zaprosić osoby z którymi chciałaby pogadać. Jak ktoś początkowo niezaproszony chciałby dołączyć do takiego pokoju mógłby skorzystać z opcji np."zapytaj o możliwość dołączenia do pokoju" Założycielka widząc powiadomienie sama decydowałaby czy chce daną osobę zaprosić czy nie.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Mili29 » 23 mar 2017, o 19:25

Nie podobal m isie ten pomysł, ale juz jestem nim zachwycona :). Ale Proponuje wprowadzic do tego Czata jedną Opcje: Zapraszanie Osób do swojego pokoju po nickach z gry.
Mili29

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 24 mar 2017, o 00:05

Dałam się przekupić i cóż... zostałam tej nowince sprzedana. Niech Wam będzie, nie taki czat straszny jak go malują.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Czat Areny Mody

Post autor: co.ma » 24 mar 2017, o 13:04

Do zmiany:
* w Domu, spisie pokojów, nie widać wszystkich pokoi. Założyłam pokój dla swojego klubu, dziewczyny musiały wpisać jego nazwę, żeby do niego wejść. Skoro jest napisane, że wszystkie, to wszystkie powinny być na liście, a nie tylko 10. Bo np. ktoś założy temat ogólny o urodzie, ale nikt go nie widzi.
* emotikony są za duże. Przytłaczają wiadomość, nie są proporcjonalne. Słabo widać emocje, np. uśmiech niemal znika na tej żółtej kuli. Może to tylko ja tak widzę, może to zależy od jasności monitora. Nie wiem, jak u innych?
* mógłby być dźwięk przychodzącej wiadomości, ale z możliwością wyłączenia.
* jak już było napisane - pokoje prywatne, na zaproszenia. Ludzie chcą normalnie pogadać, a dzieciaki sieją zamęt. I tutaj też prośba do moderatorów gry - za przekleństwa, wyzwiska powinien być ban na grę, a nie tylko zablokowanie tej osoby w pokoju.

Tili
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2016, o 17:04

Re: Czat Areny Mody

Post autor: Tili » 25 mar 2017, o 12:12

Bardzo fajna opcja z tymi czatami, ale nie do konca przemyslana. Zakladajac swoj pokoik chcialabym w nim goscic panie ktore lubie i z ktorymi mam o czym porozmawiac. Nie znaczy to ze nie chce poznawac nowych osob, ale nie bardzo mam kontrole nad tym co sie dzieje na moim pokoju. Popatrzcie sobie jak to jest zrobione na Team Speak-u. POkoje mozna zaopatrzyc haslem. Moge zgodzic sie na wpuszczenie kogos do pokoju , badz nie. Druga kwestia to taka , ze chcialabym widziec kto jest aktywnie w moim pokoju. Pani wychodzi jej nick znika inaczej widze stado nickow i nie wiem czy jest czy zajrzala tylko tydzien temu i sie wiecej nie pokzazala. Mozna dodac podswietlenie przy nicku ze taka osoba siedzi i patrzy a sie nie odzywa.czaty prywatne swietna sprawa, ale mozna dodac opcje grupowa, chcemy sobie tylko w cztery pogadac nie przeszkadzajac innym super idziemy sobie i po cichu z boczku czatu rozmawiamy. Kolejny punkt to mozliwosc wylaczenia powiadomien czyli ciagle migajacego znaczka. Do szalu mnie doprowadza i bolu oczu coagle migajacy punkt i jako adminka nie mam sie jak przed tym uchronic, to rzecz koniecznie do poprawy. Narazie to tyle uwag z mojej strony , dziekuje za cierpliwosc :)

ODPOWIEDZ