Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: MisAdmin » 20 sty 2016, o 10:15

Obrazek
Drogie Panie,

W piątek 22 stycznia od godziny 8:00 rozpocznie się przerwa konserwacyjna na Arenie Mody.
Przewidywana długość prac to 1 godzina. Powodem przerwy jest mała aktualizacja gry związana z mieszkaniem:
- zmieniony zostanie interfejs mieszkania – menu wyboru trafi na górę,
- pojawi się dodatkowe piętro z pokojami VIP, które będzie można odblokować za diamenty (nie będą one wpływać na dochód z mieszkania).

Zalecamy, aby po zakończonych pracach wyczyścić pliki pamięci podręcznej przeglądarki lub odświeżyć stronę z grą kilka razy. Pozwoli to na dobre zaczytanie wszystkich plików.

Pozdrawiamy,
Zespół Areny Mody

Sussetta
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, o 09:54
Lokalizacja: 2

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Sussetta » 20 sty 2016, o 13:34

takiego bezsensu w tej grze to ja jeszcze nie widzialam, placic diamentami za dodatkowe pokoje, do ktorych i tak malo kto zaglada i nie miec z nich jakichkolwiek korzysci? i to teraz, gdy od pewnego czasu diamenty mozna wygrac w kole i kazdy da rade pomalu uzbierac sobie na taki zakup..., mialo byc tak, ze zadne nowosci nie beda wprowadzane, bo pierwsza jest wersja mobilna, nawet nie mozna poprawic gry tak, zeby byla zgodna z regulaminem, pisalam o tym swego czasu na fejsie, a mowie teraz o tym, ze od kilku leweli nie otrzymuje wyzszej stawki za prace, a zdobywanie kolejnych poziomow gry oznacza tylko mniej osob do wyzywania, przy ewencie ze zbieraniem profitow za pojedynki mam super..., moze szanowni panstwo, ktorzy grzecznie biora niemale pieniadze wlozone przeze mnie w te gre byliby tak uprzejmi i poprawili ja tak, zeby dalo sie grac, bo teraz trzeba stawac na glowie, zeby nie zdobywac kolejnych gwiazdek, cos tu chyba idzie nie w te strone

Awatar użytkownika
Rybciapipcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2011, o 16:38

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Rybciapipcia » 20 sty 2016, o 14:17

Całkowicie zgadzam się z Sussetą.Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby dać pokój za diamenty i nie mieć z tego korzyści 8| I to nazywacie rozwijaniem się gry? takie bezsensowe sugestie akceptujecie i wdrażacie a sugestie typu że gra kończy się na danym lvl,nic dalej się nie dzieje ani podwyższona gotówka za prace ani nie ma wprowadzonych nowych mebli tudzież ubranek dla zwierza...Wersja mobilna miała być i nie ma nadal,w sumie to nic nie zrobione żeby gra działała płynnie,wiecznie tylko piszecie zgłoście na kontakt,dać screena....skoro tyle osób pisze że coś jest nie tak, to trzeba działać w tym kierunku a nie w odp słyszeć bzdurne odpowiedzi.Trzeba było wprowadzić nowe osiągnięcia,zadania.Każdy teraz się powstrzymuje żeby nie robić lvl bo to tylko całkowicie ogranicza nam zabawę,zero poj,zero korzyści.Jak Sussetta napisała gra chyba nie idzie w tym kierunku co trzeba,zawsze w grach jest żeby iść coraz wyżej tutaj się wzbraniamy jak możemy żeby tych lvl nie robić.Myślę że nasze wypowiedzi i tak nic nie dają,bo widocznie za dużo pracy ich by to kosztowało,lepiej trzasnąć pokój i niech się wszyscy cieszą :thumbdown:
Obrazek

moniq76
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2013, o 13:19

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: moniq76 » 20 sty 2016, o 14:31

Ja tez zgadzam się z dziewczynami,pokoje za diamenty bez żadnego dochodu to chyba jakaś kpina.Dla mnie to nie rozwój gry tylko jawne naciąganie,szkoda słów..Wyższe lvl nie mogą się rozwijać tylko stoją w miejscu.Lepiej dajcie jakieś fajne kolekcje a nie pokoje które nic nam nie dają .Gra stanęła w miejscu a skupiła się tylko i wyłącznie na naciąganiu nas na pieniądze,a to nie jest fajne X(

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Wednesday » 20 sty 2016, o 15:31

Rozumiem i zgadzam się prawie ze wszystkim, co zostało wyżej napisane, ale jak dla mnie opcja naprawdę fajna, bo moim zdaniem Arena Mody = nie tylko przebieranie lalki, nie tylko nabijanie statystyk, ale również mieszkanie. I są Panie, które do mieszkań zaglądają i wkładają w nie wiele czasu i pracy :). Kto będzie chciał - skorzysta, wyda di i będzie miał nowe pokoje, kto nie - nic nie straci, nic nie zyska. Dla mnie to dodatkowa atrakcja i jak tylko dokupię di na jakiejś korzystnej promocji, na pewno skorzystam ^^. Szkoda, że dochód z mieszkania nie wzrasta, ale i tak mieszkanie nigdy nie dawało wielu profitów, więc to niewiele zmienia. Chociaż w sumie za wykupienie nowych pomieszczeń powinien być jakiś prezent, np. odblokowanie sklepu VIP z meblami (oczywiście na stałe i co najmniej kilka stron mebli) >:D.

Wersja mobilna stoi pod znakiem zapytania, wesela zawieszone gdzieś w czasoprzestrzeni, każdy boi się 50 poziomu, bo po nim jakby gra się kończy - to wszystko prawda. Ostatnio gra non stop się tnie, często wylogowuje. Miejmy nadzieję, że pokoje VIP zapoczątkują nowe, potrzebne zmiany :).
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: sawanna » 20 sty 2016, o 15:59

mozna sie obyć bez tych pokoi "vip" , zwłaszcza ze sa za DI i nic nie wnosza(nie daja korzysci ) jak napisała wczesniej Sussetka rzadko sie do nich zaglada i robi przemeblowanie . Rozwój gry jak na razie idzie w kiepskim kierunku.
Z niecierpliwoscia czekam na obiecana wersje mobilna gry oraz butiki pow 50 lvl - mogłby byc chociaz co miesiac dodawany po 1 dla kolejnego lvl to byłby choc malutki kroczek do przodu w rozwoju gry :D

Awatar użytkownika
yuuki07
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2011, o 02:58
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: yuuki07 » 20 sty 2016, o 16:28

Jak ktoś chce to skorzysta ja nie mam zamiaru. Ale wypadałoby zająć się najpierw rozbudową wyższych leveli. Kiedy była ostatnia kolekcja? Nie chodzi mi o jakąś "mini" którą można wykupić w 2 dni. Co z ubraniami dla zwierzaków i meblami? Jest tyle pilniejszych spraw a oni rzucają nam pokoje za di z których i tak nic nie ma.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Regelinda » 20 sty 2016, o 16:39

Widzę, że nie jestem odosobnona w swojej opinii, ale tego się spodziewałam po przeczytaniu jakże radosnej wiadomości, że będzie nowe piętro, trochę mniej radosnej, lecz spodziewanej, że za diamenty. I zupełnie bezsensowne, że to nowe piętro zdobyte za diamenty, za które płacimy naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi nie daje żadnej korzyści poza tym, że jest. Zaiste pomysł godny Archimedesa. To kto szanowym Państwu twórcom gry i jakże światłem pomysłodawców wykupi ten wspaniały apartament? Dopóki korzyści z dodatkowego piętra nie będą na miarę wydanych diamentów, czyli większe niż z dotychczasowych, odblokowywanych za dolary, nie zamierzam z tej opcji korzystać.

Awatar użytkownika
ladyiva17
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:00
Lokalizacja: tam, gdzie nie ma już dróg
Kontakt:

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: ladyiva17 » 20 sty 2016, o 16:42

Tego typu rozszerzenie to niestety kolejne rozczarowanie. Gra stała się monotonna dla osób z wyższymi lvl (brak możliwości rozwijania się w grze, ciągłe problemy z pojedynkami). Wersji mobilnej nadal nie widać, a ciągły natłok nowych eventów nie wynagrodzi zastoju w grze, wręcz przeciwnie - pozostawia wrażenie nastawienia tylko i wyłącznie na zakup dużej ilości di.

Chećka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:15

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Chećka » 20 sty 2016, o 16:52

A ja stwierdzam , że to norma w tego typu grach . Dodaje się nowe opcje żeby móc powiedzieć nowym graczom , że mamy tu TYYYLE możliwości , ale tak na prawdę te opcje nie są rozwinięte . Bo niby po co ? Skoro tyle tu gramy , ładujemy w grę kasę to na pewno jej nie zostawimy bo szkoda . To po co rozwijać istniejące opcje , nie ? Ale po kasę to admini łapkę chętnie wyciągają . Chociażby nowe kolekcje które czasem trafiają do sklepu . Kolekcja na jedną , góra dwie niepełne strony a za kasę dostaniesz trzy rzeczy , połowa kolekcji jest za diamenty a reszta za szmaragdy .

Awatar użytkownika
xymcia
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2013, o 17:37

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: xymcia » 20 sty 2016, o 18:01

Ja wypowiem się krótko. Twórcy gry tracą czas na pierdoły zamiast zając się tym co miało by sens i rozwijało by grę. (I tak na marginesie to grac się odechciewa ! Tak jak któraś poprzedniczka powiedziała tylko wpakowane pieniądze w tą grę trzymają mnie przy niej).
I pamiętaj żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś,
Co się stało nie odwrócisz!

Fenomen - "Lepiej późno niż wcale"

Awatar użytkownika
arianka5
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 161
Rejestracja: 30 wrz 2010, o 21:38

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: arianka5 » 20 sty 2016, o 19:05

Zgadzam się z wami dziewczyny w 100% :thumbsup:
Wersja mobilna, nowe kolekcje na min 4 str (z czego tylko max jedna za diamenty), rozwinięcie opcji dla pań z wyższych poziomów, rozwinięcie opcji narzeczonego (darmozjada - byłam święcie przekonana że zaręczyny zwiększają szczęście na stałe do 10%, w innym wypadku po co śpieszyć się z przyjęciem ?( ), rozwinięcie opcji zwierzaków to tylko długa lista ciągle pozostająca w sferze marzeń :( :whistling:
Serdecznie zapraszam :)

Obrazek

iwi109
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, o 11:02

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: iwi109 » 21 sty 2016, o 09:15

Pokój VIP na piętrze można by powiedzieć że fajny, ale za diamenty dziękuję nie skuszę się. Wystarczy, że ostatnimi czasy wydarzenia, które jeszcze jakiś czas temu wychodziły taniej, teraz trzepią po kieszeni 2x więcej. Chociażby to które jest teraz, 6 plansz z czego ta z meblami to aż 16 rzeczy do zdobycia i nawet nie liczę ile diamentów poszło aby dotrzeć i zdobyć choć jedną fryzurkę. A tak kiedyś lubiłam ten event.
Wracając do pokoju VIP i ogólnie do tych wprowadzanych dziwactw to myślę, że "stare" graczki coraz częściej będą niezadowolone bo wychodzi na to, że się o nas zapomina, a gra idzie jedynie w kierunku kuszenia i łapania nowych naiwnych dziewczyn aby napełniały kieszenie tym którzy sterują całością. Cieszę się też, że w porę przestałam mieć parcie na wbijanie wyższych poziomów i szczerze współczuję dziewczynom +50, które zostały nabite w butelkę i muszą teraz wegetować tam gdzie doszły ciężką pracą i "kosztowną zabawą". Najwyraźniej chęć zysku twórców wygrała z satysfakcją z gry Pań, które tak naprawdę utrzymywały i utrzymują AM od samego początku.

Awatar użytkownika
MadameB
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2014, o 18:00

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: MadameB » 21 sty 2016, o 17:24

"Pokoje VIP", sama nazwa brzmi zachęcająco i pewnie ma przyciągać magicznością słowa "VIP", w efekcie nic nie dając graczom ,tylko nabijać kabzę organizatorom gry realną gotówką. Niestety sama gra rozwija się kiepsko. Zdobywając kolejne poziomy osiągamy korzyści tylko na niższych lvl. Osoby, które grają od początku, z osiągnięciem wyższych lvl nie mogą już w pełni cieszyć się grą, ponieważ pojedynki są utrudnione, brakuje rzeczy do kupienia za dolary, zwłaszcza w sklepach z ubraniami dla pupilów i meblami. Brakuje też nowych kolekcji ubrań dla pani i pana. Na przyjęciach są ciągle te same rzeczy do kupienia, dawno wykupione przez osoby, które same organizowały przyjęcia, bądź na nich często bywają. Może najwyższy czas aby organizatorzy gry pomyśleli o tych sprawach. Co prawda ostatnio jest organizowanych dużo nowych wydarzeń ale są one coraz kosztowniejsze i bez diamentów trudno w nich coś zdobyć. Zrozumiałe jest, że każda gra powinna przynosić korzyści organizatorom ale nie za wszelka cenę.Powinna przede wszystkim być ciekawa i się rozwijać, zachęcając nie tylko nowych ale
i też stałych graczy do zabawy. Niestety aktualnie nie opłaca się zdobywać wyższych lvl , bo gra zatrzymała się w rozwoju na niższych.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Wednesday » 22 sty 2016, o 09:29

Myślałam, że pokoje VIP będą integralną częścią mieszkania, pojawią się jako nr. 7, 8, 9, itp. a nie tak oddzielone. Przez to dokupienie np. jednego pokoju nie ma sensu :S. Poza tym aż siedem? Interesujące, naprawdę... I nadal po wydaniu 350 di nie mamy NIC?

Byłam na tak, ale teraz zmieniam zdanie. Kwestię dodatkowych pokoi rozwiązano... po łebkach, aby zarobić. Jestem ciekawa, co teraz twórcy gry nam zafundują. Przede wszystkim czekam na jakąś kolekcję z meblami, no i oczywiście nowe meble na stałe, bo to, co mamy w sklepie i od święta w eventach to za mało, by zapełnić w sumie 14 pomieszczeń :thumbdown:. Ale to już chyba niemożliwe do zrealizowania :wacko:.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

ODPOWIEDZ