Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
frixi
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 130
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 11:21

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: frixi » 22 sty 2016, o 11:15

To ci interes wydaj 350 di by umeblować sobie drugie piętro, bez nowych elementów do mieszkania w meblowym, a potem się tym chwal nie mając z tego żadnych korzyści, okazja ach okazja! 8o

Awatar użytkownika
Femka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 34
Rejestracja: 9 cze 2011, o 12:55

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Femka » 22 sty 2016, o 12:06

Frixi - no strzał w 10! Już się nie mogę doczekać jak wydam 350 di za nic :thumbsup: Ponieważ uznaje to nowe ulepszenie gry jako żart, bo chyba właściciel gry nie traktuje nas jak mentalnych januszy i nie wierzy, że będziemy inwestować majątki w zamian za ... no właśnie, w zamian za co? Aaa tak - nowa przestrzeń do dekoracji, bla, bla, bla. Kpina drodzy Państwo! Gdyby jeszcze ten pokój odblokowywał sklep z super meblami... gdyby. No ale! I mały ps. ten nowy interfejs jest do kloaki :P
Pozdrawiam - oburzona ja :pinch:

Post edytowano. Proszę nie cytować postów znajdujących się bezpośrednio powyżej. // Daga

Awatar użytkownika
Alice266
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1704
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Alice266 » 25 sty 2016, o 10:59

Pokoje VIP są dobrym pomysłem tylko cena trochę odstrasza. Natomiast ogromnym "minusem" jest to, że nie ma nowych mebli, którymi byśmy mogły te Vipowskie pokoje umeblować.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Przerwa konserwacyjna (22 styczeń) i pokoje VIP

Post autor: Kate » 25 sty 2016, o 23:29

Dla mnie też bez sensu te nowe pokoje... po pierwsze za drogo moim zdaniem powinno być kilka za szmaragdy, po drugie jest mało mebli do dekoracji, trzeba nieźle kombinować, aby udekorować kilka pokoi, po trzecie jest jakaś zmiana w tych nowych pokojach...ktoś je mam?
Powinni zrobić tak, aby nasze lale, narzeczony, i zwierzęta poruszały się w pokojach, siadały, leżały, chodziły etc. a nie wprowadzać zbyteczne pokoje. To byłaby lepsza zmiana w grze.
Mam nieodparte wrażenie, że twórcy AM odganiają od innych innej gry...stardoll. Tam też, aby mieć dodatkowe pokoje i piętro trzeba zapłacić wirtualne monety. Brak pomysłu i polotu już mają na rozwój gry. Nie dość, że kolekcji się nie można doczekać z nowymi ubraniami dla lalki, to już nie ma, co kupować, aby punkty dawało (dla zwierząt i meble wykupiłam wszystko), narzeczony też ma skromną garderobę. Wydarzenia mi bokiem wychodzą, jedynym plusem obecnie są szczęśliwe karty tygodnie mody.

Post edytowano. Proszę nie nadużywać funkcji formatujących tekst. // Daga
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

ODPOWIEDZ